Hotel w Pieninach

Więcej niż noclegi w Szczawnicy

Hotel Spa Budowlani to część jednego z najnowocześniejszych kompleksów sanatoryjno-hotelowych w paśmie Pieniny. To miejsce stworzone z myślą o wypoczynku, regeneracji sił witalnych, dbałości o zdrowie i urodę. Tu można pełnymi garściami czerpać z przyjemności oferowanych przez spa i przyrodę Pienin. Gwarantujemy troskliwą opiekę, zdrową kuchnię i komfortowe noclegi. Szczawnica zaprasza!

Hotelowe zaplecze rekreacyjne

Hotel Spa Budowlani otworzył swoje podwoje w grudniu 2010 roku. Oferuje noclegi w 32 komfortowych pokojach dwuosobowych z widokiem na panoramę miasta lub Pieniny. Hotel stanowi część kompleksu sanatoryjno – wypoczynkowego z bogatym zapleczem rekreacyjnym z basenem, saunami - suchą i parową, jacuzzi oraz salonem spa. Bogata i nowoczesna baza zabiegowa hotelu umożliwia połączenie górskich aktywności i błogiego wypoczynku z dbałością o zdrowie i urodę oraz odnową biologiczną. Odprężające noclegi? Pieniny zapraszają!

Serdecznie zapraszamy:
Noclegi 32 komfortowe pokoje 2-osobowe
Jadalnia Klimatyzowana na 200 miejsc 

Rehabilitacja i rekreacja

Zdrowie z gór

Nasz kompleks w Szczawnicy oferuje dużo więcej niż tylko noclegi. Pieniny, rozciągające się za oknami, gwarantują przepiękny widok i wiele możliwości obcowania z bogactwem górskiej przyrody - od relaksujących spacerów po sporty wyczynowe. Dysponujemy zaawansowanym zapleczem rehabilitacyjnym i rekreacyjnym, a także zespołem doświadczonych pracowników o wysokich kwalifikacjach, którzy zadbają o to, aby Goście dobrze wspominali hotel Spa Budowlani.

Bogata tradycja uzdrowiskowa

Budowlani to nie tylko spa i hotel na noclegi w Pieninach. Sanatoria i hotele w Pieninach mają długą i bogatą tradycję leczniczą i wypoczynkową - z dumą możemy przyznać, że Spa Budowlani wiernie i z  dumą ją kontynuuje. Odświeżające i relaksujące zabiegi i rytuały w Spa pozytywnie wpływają, zarówno na ciało, jak i umysł, a obok profesjonalnej rehabilitacji oferujemy także wczasy odchudzające realizowane w oparciu o dietę strukturalną dr. Bardadyna.

Komfortowy wypoczynek

Noclegi z widokiem na Pieniny

Pobyt w górach, w zacisznym miasteczku, jakim jest Szczawnica, pozwala na wspaniały wypoczynek i niezmącony niczym sen, jakiego próżno szukać w miejskim gwarze. Każdy pokój hotelu posiada własny balkon, dzięki czemu noclegi Pieniny towarzyszy wyjątkowo malowniczy widok na górskie plenery lub panoramę miasteczka.

Hotel Spa Budowlani zaprasza w Pieniny!

Budowlani to najpiękniejszy architektonicznie obiekt wypoczynkowy Pienin, położony w centrum uzdrowiskowej części Szczawnicy.

Rezerwuj
Hotel

Nasza oferta to nie tylko noclegi w Szczawnicy, ale również szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów dla zdrowia i urody.

Rezerwuj
Sanatorium
Wybierz obiekt
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij