Zapraszamy do

Sanatorium Uzdrowiskowego "Budowlani" w Szczawnicy

Sanatorium położone jest na południowym stoku góry Bryjarka, w uzdrowiskowej części Szczawnicy. Z okien niemal wszystkich pokoi roztacza się piekny panoramiczny widok na miasto oraz pobliskie szczyty. Wszystkie oferowane pokoje posiadają pełny węzeł higieniczno - sanitarny, wyposażone są w TV sat, radio, telefon, balkon.

Sanatorium Uzdrowiskowe "Budowlani" oferuje pobyty lecznicze, profilaktyczne, wypoczynkowe, indywidualne i grupowe oraz turnusy rehabilitacyje.

To doskonałe miejsce na połączenie wypoczynku z odnową biologiczną. W gabinetach zabiegowych wykfalifikowana kadra wykonuje szeroki wachlarz zabiegów leczniczych ukierunkowanych przede wszystkim na schorzenia dróg oddechowych i narządu ruchu. Dopełnieniem kuracji jest klimatoterapia - specyficzne warunki panujące w Szczawnicy korzystnie wpływają na stan zdrowia. Uzupełnieniem oferty leczniczej jest zaplecze do odnowy biologicznej - kryty basen, sauny i jacuzzi oraz Salon SPA, gdzie w przytulnych gabinetach wykonywane są zabiegi relaksacyjne i kosmetyczne.

Serdecznie zapraszamy:
6 komfortowych apartamentów
59 pokoi 2-osobowych
35 pokoi 1-osobowych
3 pokoje 3-osobowe

Budowlani to najpiękniejszy architektonicznie obiekt wypoczynkowy Pienin, położony w centrum uzdrowiskowej części Szczawnicy.

Rezerwuj
Hotel

Nasza oferta to nie tylko noclegi w Szczawnicy, ale również szeroki wachlarz profesjonalnych zabiegów dla zdrowia i urody.

Rezerwuj
Sanatorium
Wybierz obiekt
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij